Obserwatorzy

niedziela, 24 maja 2015

Ogród dendrologiczny


Witam po długiej przerwie.Niestety moje szydełko leży zakurzone,udało mi się zrobić jedną serwetkę,która czeka na krochmal.Ostatnio mój cały czas pochłania moje największe szczęście-synuś.I to właśnie z Nim i resztą Rodziny wybraliśmy się na wycieczkę
,do miejsca pięknego,pachnącego pięknymi krzewami.Jeżeli będziecie mieli możliwość to koniecznie się tam wybierzcie.

Arboretum w Wojsławicach – ogród dendrologiczny na terenie Wojsławic (gmina Niemcza) w woj. dolnośląskim. Od roku 1988 filia Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Wrocławskiego. Znane z bogatego zbioru różaneczników i azalii, liliowców, bukszpanów oraz drzew i krzewów nie mrozoodpornych w innych częściach Polski.
źródło internet
Zdjęć zrobiłam mnóstwo to jest tylko kilka wybranych :)

Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za odwiedziny :)

3 komentarze:

 1. Och, też planowałam się tam wybrać w tym roku! Ale niestety już chyba większość przekwitła?

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedź koniecznie,jeszcze wszystko kwitnie,co prawda niektóre przekwitają,ale jeszcze wiele krzewów będzie zaczynało kwitnąć.Polecam bo warto ,ale najlepiej jechać z rana nie ma takich kolejek do parkingu.My wyjeżdżaliśmy stamtąd ok 15 to był kilometrowy korek żeby dostać się do samego parkingu,a sam parking tak był nabity że miejsc brakowało.

   Usuń
  2. Udało mi się jeszcze trafić na pełen rozkwit rododendronów - cudnie tam jest! Niestety byłam dopiero ok. 11 i już były tłumy ludzi :( Mimo wszystko bardzo się cieszę, że pojechałam - nie ukrywam, że Twój post mnie zmotywował, bo myślałam, że już wszystko przekwitło :)

   Pozdrowionka!

   Usuń

Dziękuje za każde zostawione słowo i życzę miłego dnia :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...